Anglų kalbos lygiai

Beginner / visai nemokantiems anglų kalbos

Elementary (A1 Breakthrough) / kalbos žinios yra minimalios, nėra kalbėjimo įgūdžių. Klausydamas dažniausiai girdi, išskiria ir supranta tik atskirus žinomus žodžius. Sugeba užduoti ir atsakyti į labai paprastus klausimus apie kasdieninius dalykus tokius kaip amžius, šeima, oras ir pan.

Pre-Intermediate (A2 Waystage) / Gali bendrauti anglų kalba buitinėse situacijose. Naudoja paprastus išsireiškimus ir konstrukcijas. Supranta pašnekovą, jei pašnekovas kalba aiškiai, neskubėdamas ir yra pasiruošęs pakartoti ir perfrazuoti sakinius. Gali perskaityti ir supranta nesudėtingą tekstą ar informaciją.

Intermediate (B1 Threshold) / Sugeba suprasti angliškai kalbančius pašnekovus, pareikšti savo nuomonę, ją pagrįsti, taip pat gali diskutuoti žinomomis temomis.

Upper-Intermediate (B2 Vantage) / Gali bendrauti angliškai pakankamai sklandžiai ir laisvai. Naudodamasis plačiu sukauptu žodynu gali pareikšti savo nuomonę bet kokiais klausimais.

Advanced (C1 Effective operating) / Įstengia suprasti viską ką girdi ir skaito, laisvai ir sklandžiai bendrauja anglų kalba. Gali ne tik suprasti sudėtingus tekstus, bet ir juos analizuoti. Taisyklingai vartoja sudėtingas kalbos konstrukcijas, supranta semantinius niuansus.

Proficiency (C2 Mastery) / Visiškai įvaldyta kalba

Visos teisės saugomos © 2014 UAB „Mokykla Tau“
Dizainas sukurtas „Cechas.Com