karaliai ir karalienes

Pyragų princai ir princesės

Grupės dydis:iki 12 vaikų vienoje grupėje
Stovyklautojų amžius:5 - 12 metų vaikams
Kaina:110 eurų, registruojantis iki gegužės 15d. kaina 99 eurai, registracija tvirtinama įmokėjus 20 eurų registracijos mokestį (negrąžinamas)
Vieta ir laikas:Savanorių pr. 192 – 311, Kaunas, 9.30 – 17.00 val.

Mokytis anglų kalbos galima ir kepant pyragus! Kiekvienas dalyvis išbandys savo konditerinius sugebėjimus ir pagal anglišką tradiciją popietėmis gurkšnos arbatą su ką tik iškeptu pyragu.

PYRAGŲ receptus suguldysime į anglišką receptų knygą, todėl mažųjų kepiniais galėsite mėgautis ir stovyklai pasibaigus.

Mokysimės angliškų žodžių susijusių su maistu, taip pat išmoksime labai svarbų anglišką žodį ‘in moderation’, kuris reiškia saikingą vartojimą. Esame įsitikinę, kad nedidelis gabalėlis šviežio pyrago yra suderinamas su sveika mityba, apie tai kalbėsime su vaikais. Išmoksime seną kaip pasaulis anglišką posakį „Eat an apple a day keep a doctor away“ ir stengsimės jį pritaikyti praktiškai :)

Mokysimės žodį ‘seeds’ ir pamatysime kas nutinka chia sėkloms užpylus jas vandeniu. Sėklų degustaciją vainikuos sveikuoliškas vaisių kokteilis :)

Vaikams teks įveikti spagečių ir zefyro iššūkį, užrištomis akimis atspėti maisto produktus, suguldyti pyragų receptus į anglišką receptų knygą, tuos pyragus iškepti ir aišku suvalgyti :)

Stovyklautojų laukia staigmenų pilna Pinata – jei pirmą kartą girdit žodį Pinata, ateikit ir sužinosit kokios staigmenos slepiasi šiam paslaptingam daikte :)

Stovyklos dienotvarkė:

8.30 – 9.30 atvykimas
9.30 – 11.00 mokomės anglų kalbos
11.00 – 11.30 pertrauka užkandžiui,  ruošiame sumuštinius, išbandome sveikuolišką vaisių kokteilį su chia sėklomis :)
11.30 – 13.00 mokomės anglų kalbos, analizuojame ir užsirašome anglišką receptą į receptų knygą, maišome pyragą
13.00 – 14.00 pietūs kavinėje (sriuba, karštas patiekalas, gėrimas)
14.00 – 17.00 Popietinė veikla: gaminame pinatą, mokomės komandinio darbo – spagečių ir zefyro iššūkis :) oro sąlygoms leidžiant aktyvūs žaidimai Ąžuolyne, arbatos gėrimas ir pyrago valgymas :)
17.00 vykstame namo

Vaikus galima atvežti nuo 8.30 val., o pasiimti iki 17.30 val. Penktadienį veikla vyksta iki 16.00 val.