6 metu

Anglų kalbos pamokėlės 6 metų vaikams

Grupės dydis:iki 12 vaikų
Užsiėmimo trukmė:90 min. (2 ak. val.)
Kaina:36 eurai už mėnesį, kursai vyksta visus mokslo metus
Vieta ir laikas:Savanorių pr. 192 – 311, Kaunas,
Šeštadienis 11.15 – 12.45

Trumpai apie užsiėmimus:

 • Per anglų kalbos pamokėles naudojame daug vaizdinių priemonių, kurios mokymosi procesą paverčia linksmu žaidimu.
 • Vaizdinės priemonės padeda išmokti angliškus žodžius, neverčiant jų į lietuvių kalbą.
 • Per užsiėmimus daug dainuojame, žaidžiame, atliekame kūrybines užduotis, eksperimentuojame.
 • Klausomės nuotaikingų istorijų, kurios padeda vaikams įsidėmėti ne paskirus žodžius, o ištisas frazes. Taip lavinama anglų kalbos intuicija ir kitas svarbus įgūdis – gebėjimas nuspėti.
 • Didelis dėmesys skiriamas fonetikai – kad vaikai, tardami angliškus žodžius, kuo tiksliau išmoktų tarti jiems nežinomus, tik anglų kalbai būdingus garsus.
 • Tačiau svarbiausia – VISAS dėmesys skiriamas šnekamajai anglų kalbai lavinti.
 • Per užsiėmimus, siekdami užtikrinti vaikų saviraišką, nedraudžiame kalbėti lietuviškai. Tačiau vaikai pamokose skatinami komunikuoti angliškai.

Ar žinote?

 • Per moksleivių atostogas rengiame stovyklas vaikams. Pirmoji pusė dienos skiriama anglų kalbai lavinti, na o po pietų prasideda pramogos – kepame pyragus, eksperimentuojame, susipažįstame su įdomiais žmonėmis… Daugiau info

Ko tikėtis iš kursų?

 • Galėdami susipažinti su anglų kalba per žaidimus, daineles ir istorijas, vaikai ją suvokia kaip bendravimo priemonę, o ne kaip sausą discipliną.
 • Jokių gramatikos taisyklių ir nuobodžių pratimų!!! Laiku pradėję, mažieji užsienio kalbos mokosi lygiai taip pat natūraliai, kaip gimtosios. Gaila, bet vėliau šį natūralų gebėjimą jie praranda.
 • Vaikai mokosi atkartodami tai, ką sako mokytoja… ar linksmas, “netyčia” į svečius užsukęs personažas, kuris deja, kalba tik angliškai. Tai skatina įsiminti kuo daugiau angliškų frazių, kad jie galėtų “susikalbėti” su svečiu.
 • Net jei jums atrodo, kad vaikas, grįžęs po užsiėmimų nesugeba pakartoti girdėtų žodžių, tai nereiškia, kad užsiėmimas nepasiekė tikslo – šių kursų tikslas yra formuoti ir ugdyti bendrą anglų kalbos supratimą.
 • Todėl progresas yra matuojamas vaikų gebėjimu suprasti angliškai kalbantį mokytoją, įveikti angliškai kalbančio mokytojo ar kito žmogaus skiriamas užduotis.
 • Kursuose vaikai supažindinami ir su rašytine anglų kalba.
 • Mokomi susieti išgirstą žodį su užrašytu.
 • Išmoksta pažinti angliškas raides ir atlieka pirmąsias užduotis raštu.
 • Vaikai drąsiai PRADEDA kalbėti angliškai
 • Mūsų užsiėmimai nuotaikingi ir linksmi, todėl pradėję mokytis anglų kalbos su džiaugsmu, paprastai vaikai ir toliau mielai bei noriai mokosi svetimos kalbos.

Reikalingos priemonės:

 • Į užsiėmimus vaikai atsineša rašymo priemonę, spalvotus pieštukus arba flomasterius, klijus ir žirkles.
 • Kiekvienam vaikučiui „Mokykla tau“ dovanoja aplanką – Portfolio, kurioje yra kaupiamos vaikų užduotėlės. Taip tėveliai gali susipažinti su pagrindiniais žodžiais, frazėmis, kurių buvo mokomasi per užsiėmimą ir patys prisiminti tai, ką pamiršo.

Papildoma informacija:

 • Kursai vyksta visus mokslo metus.
 • Už mokslą mokame kiekvieno mėnesio pradžioje – grynais arba pavedimu. Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, išskyrus ligos atvejus, pateikus gydytojo pažymą.
 • Galime pasiūlyti ir individualias pamokas. Teiraukitės telefonu: 863704573.
 • Registruodamiesi el. paštu nurodykite savo kontaktinį telefono numerį, vaikučio vardą ir amžių.

 

Jei vis dar abejojate ankstyvo anglų kalbos mokymo nauda ir ramybės neduoda tokie klausimai:

– Ar mažųjų anglų kalbos mokymas yra būtinybė ar tik nauja mada?
– Kada geriausia pradėti mokytis anglų kalbos?
– Ar verta vaiką mokyti užsienio kalbos, jei jis dar gerai nekalba lietuviškai?

Susipažinkite su 6 priežastimis, neleisiančiomis suabejoti ankstyvo anglų kalbos mokymo PRANAŠUMAIS:

 1. Įgimtas talentas

Gal tai patyrėte ir patys, o gal girdėjote pasakojant, kad tarsi ir žinai daug angliškų žodžių, moki gramatikos taisykles, tačiau vistiek negali susikalbėti angliškai. Kodėl? Taip yra todėl, kad paskiri žodžiai dar nėra kalba.

Kalbėjimo procesas vyksta greičiau, nei smegenys spėja taikyti gramatikos taisykles, todėl besimokantiems suaugusiems reikia atlikti šimtus pratimų, kad atsirastų kalbos pajautimas ir išsivystytų automatizmas.

Pradėję mokytis užsienio kalbos anksti, vaikai mokosi lengvai ir natūraliai, mėgdžiodami tai, ką girdi. Juk visi tikimės, kad kiekvienas vaikas išmoks gimtąją kalbą be didelių pastangų. Kad kalbėtų vaikai “nekala” gramatikos taisyklių. Jie palaipsniui išmoksta suprasti ir suvokti, kas yra sakoma, vėliau ir patys gali tai pakartoti. Užsienio kalbos mokymasis gali būti toks pat natūralus ir džiaugsmingas procesas. Tik pradėjus mokytis užsienio kalbos ankstyvame amžiuje, smegenys suformuoja užsienio kalbos centrą (atskirą nuo gimtosios kalbos centro), kuriuo vaikai naudosis visą likusį gyvenimą. Išnaudokite gamtos dovaną, nes mokantis anglų kalbos vėlesniame amžiuje, teks pradėti nuo gramatikos taisyklių…

 1. Tas sumautas akcentas…

Vaikai, pradėję mokytis svetimos kalbos anksti, kalbės šia kalba su labai mažu akcentu arba visai be jo, nes ankstyvame amžiuje formuojasi kalbos įgūdžiai ir vystosi kalbos padargai, todėl vaikai gali natūraliai ir lengvai pakartoti garsus, nebūdingus jų gimtajai kalbai.

Visiškai susiformavus kalbos įgūdžiams, natūralus gebėjimas ištarti užsienio kalbai būdingus garsus prarandamas.

 1. Maistas smegenims

Mokslininkai jau įrodė, kad kalbos mokymasis pagerina taip vadinamąją „vykdomąją“ smegenų funkciją. Ji yra atsakinga už planavimą, problemų sprendimą ir įvairių sudėtingų užduočių, reikalaujančių susitelkimo, atlikimą. Todėl mokantis užsienio kalbos ugdomos tokios savybės:

gebėjimas sutelkti dėmesį, esant pašaliniams trukdžiams

gebėjimas įsiminti sudėtingą informaciją

lavinamas pastabumas, atmintis.

 1. Pirmyn, į ateitį

Kitų kalbų žinojimas ir svetimų kultūrų pažinimas būtinas šiandieniniams darželinukams, kurie jau netrukus gyvens ir dirbs globalioj visuomenėj.

Kokį gyvenimo būdą ar karjeros sritį bepasirinktų, jiems teks susidurti su kitakalbiais žmonėmis.
Kuo daugiau kalbų žmogus žino, tuo lengviau bendrauja su skirtingais žmonėmis.

Kalba yra raktas, padėsiantis vaikams suvokti pasaulio dydį, žmonių įvairovę ir tapti atviresniais pasauliui.

 1. Pažinimo džiaugsmas

Augdami vaikai kasdien sužino kažką naujo ir nekantrauja išbandyti – naujus žodžius, naujus žaidimus.

Mokymasis mažiesiems yra natūralus, malonumą teikiantis procesas.

Verta išnaudoti šį natūralų vaikų žingeidumą ir „įdarbinti“ jį anglų kalbai mokytis. O malonus mokymasis leis pasiekti daug geresnių rezultatų.

 1. Auginkite pirmūnus

Mokslininkai atskleidė įdomų faktą: jei jūsų vaikui nesiseka gimtoji kalba, skurdus jos žodynas, viena efektyviausių priemonių problemai spręsti – užsienio kalbos mokymasis.

Užsienio kalbos besimokantys vaikai yra kūrybiškesni, geriau susidoroja su įvairiomis matematikos užduotimis.

Bendri jų mokymosi rezultatai yra geresni, nei bendraamžių.

Ir dar. Mūsų anglų kalbos užsiėmimai mažiesiems yra smagūs ir linksmi. Vaikai čia ne tik mokosi anglų kalbos, jie tobulina bendravimo įgūdžius, ugdo pasitikėjimą savimi, mokosi rodyti iniciatyvą, dirbti savarankiškai, lavina bendruosius gebėjimus nuspėti, skaičiuoti, mokytis mintinai, mokosi dirbti poroje, sulaukti savo eilės, taip pat juda, geriau pažįsta savo kūną, lavina pusiausvyrą ir koordinaciją.

Come along and let’s have fun!

Žinoma, kvaila būtų teigti kad, užsienio kalbos galima išmokti tik pradėjus ankstyvame amžiuje. TAČIAU pradėjus vėliau KOKYBĖS ir įdedamų PASTANGŲ bei ENERGIJOS santykis gerokai skirsis:)