dav

Pasiruošę? Say cheese!

Turbūt esate girdėję kuomet pozuojant nuotraukai pasigirsta šūksnis „cheese!” Ar šypsena ir sūris kaip nors susiję? Kodėl tiek maži, tiek dideli paraginti “say cheese” nusišypso pačia gražiausia savo šypsena?... [Skaityti daugiau]

2

Angliški išsireiškimai (video)

Bread and butter – esminiai, pagrindiniai dalykai. Just explain the bread and butter of your report. – Tiesiog paaiškink savo ataskaitos esmę. Take it with a pinch of salt – nepriimk visko už gryną pinigą. You can find a lot of information on the internet, but take it with a pinch of salt. – Internete… [Skaityti daugiau]

1

Angliški išsireiškimai. Idioms (Video)

Sunkiausia dalis besimokantiems anglų kalbos – išsireiškimai. Tai toks reiškinys, kuomet gerai žinomi žodžiai, staiga nei iš šio nei iš to nebereiškia to, ką jie turėtų reikšti. Du iš pirmo žvilgsnio paprasti žodžiai go – eiti, vykti, važiuoti ir bananas – bananai, tai go bananas turėtų reikšti, kad žmogus eina bananų. Visai ne! Go bananas… [Skaityti daugiau]

geltonas megztinis

Kas slepiasi jūsų spintoje – What‘s in your closet?

Gal nė neįtarėt: spintos puiki vieta ne tik drabužiams, bet ir visokioms paslaptims slėpti.
Išgirdę angliškai klausimą apie skeletons in your closet, nenustebkite. Skeletons – tai paslaptys ar įvykiai, kurių nesinori prisiminti. Ką su tokiais prisiminimais daryti? Kišam kuo toliau į spintą – in the closet ir gerai paslepiam po drabužiais, kad nė patys neprisimintume, nei kiti nesuostų. Tokie spintoje paslėpti skeletons itin pavojingi politikams, nes netikėtai atrasti jie gali tapti gardžiu kąsneliu skandalus mėgstančiai žiniasklaidai.... [Skaityti daugiau]

food

Maistas: kuras ar malonumas?

Maisto tema yra neišsemiama. Maistas mums būtinas gyvybei palaikyti, tačiau ar valgome, kad gyventume, ar valgome siekdami malonumo? Kuo skanesnis maistas, tuo daugiau jo suvalgome, o ar organizmui tai naudinga, ar kaip tik atvirkščiai – skanus maistas yra mūsų priešas? Pamąstykite ar jums maistas yra kuras ar malonumas, o kad nebūtų nuobodu tuo pačiu atšviežinkite savo anglų kalbos žinias, atlikdami testą apie maistą – anglų kalbos žinių lygis B1+... [Skaityti daugiau]

plane

Keliaudami pasiimkite angliškų žodžių ir frazių bagažą:)

Susikraunam lagaminą ir dumiam! Galime keliauti on foot, by car, by coach, by boat, by train, o greičiausiai tikslą pasieksime – by plane. Taigi jo didenybė aerouostas – The Airport. Ir (koks siurprizas!) visuose pasaulio aerouostuose yra kalbama anglų kalba.
Taigi pats svarbiausias bagažas keliautojui – angliški žodžiai ir išsireiškimai, kurių prireiks aerouoste ir TESTAS žinioms patikrinti.... [Skaityti daugiau]